Produkta numurs: 20518856
Alfa Passive PoE Cables kit
7,94 EUR 6.90 EUR
Produkta numurs: 20757956
Alfa APOE02-WM1  Passive PoE Adapter
7,94 EUR 6.90 EUR
Produkta numurs: 20757930
RF Elements Passive PoE - set
8,51 EUR 7.40 EUR
Produkta numurs: 20741631
PeakOptical SC/PC-SC/PC, Simplex, SM, 1M, PTFPSS-01F
10,93 EUR 9.50 EUR
Produkta numurs: 20584645
Ubiquiti POE-15-12W
12,54 EUR 10.90 EUR
Produkta numurs: 20793303
jaunums
Moxa POWER JACK W/ NUT-> TERMINAL B 46956M
14,26 EUR 12.40 EUR
Produkta numurs: 20738510
Alfa APOE03G  Redundant Industrial Gigabit PoE Adapter
14,49 EUR 12.60 EUR
Produkta numurs: 20408155
D-Link DEM-302S-BXU SFP, Single-Mode Fiber, Single LC, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength 1310/1550 nm, Maximum transfer distance 2000 m, 0 to +70C DEM-302S-BXU
15,18 EUR 13.20 EUR
Produkta numurs: 20773815
Moxa KABEL, 1,5 M RJ45 -<gt/> DB9F 46195M
16,68 EUR 14.50 EUR
Produkta numurs: 20757942
Alfa APOE03GR  Redundant Industrial Gigabit PoE Adapter Reset Function
17,14 EUR 14.90 EUR
Produkta numurs: 20637562
Power Line 200MB Devolo adapteris
17,25 EUR 15.00 EUR
Produkta numurs: 20370174
ZHEJIANG DAHUA VISION TECHNOLOGY CO., LTD EoC Passive Converter LR1002
18,17 EUR 15.80 EUR