Wi-Fi kameras

Wi-Fi kameras

There are 12 products.

Showing 1-12 of 12 item(s)
Active filters

Reference: CS-C3W-A0-3H4WFRL

Brand: EZVIZ

EZVIZ C3W Pro Ārtelpu videokamera

EZVIZ uzlabotās krāsu nakts redzamības kameras C3W Pro iebūvētais AI algoritms nodrošina cilvēka detektēšanu un precīzus brīdinājumus pat tumsā. Jūs varat arī sazināties ar ģimeni vai viesiem ar kameras starpniecību, izmantojot divvirzienu audio funkciju, no jebkuras vietas, caur mobilo lietotni EZVIZ. Kameru ir vienkārši lietot un uzstādīt.

Price €108.90
More
In-Stock

Reference: CS-C3N-A0-3H2WFRL-F2.8

Brand: EZVIZ

EZVIZ C3N Ārtelpu videokamera

EZVIZ C3N videokamera ir aprīkota ar 3 nakts redzamības režīmiem un cilvēku detektēšanas sistēmu uz mākslīgā intelekta bāzes, kas nodrošina video augstu kvalitāti nakts laikā un precīzus paziņojumus. Ar to varat būt pārliecināti, ka Jūsu īpašums ir aizsargāts.

Price €77.79
More
In-Stock

Reference: CS-DP2C

Brand: EZVIZ

EZVIZ DP2C Wi-Fi durvju actiņa

DP2C divi-vienā kamera un durvju actiņa. Komplektam ir gaumīgs un moderns dizains, ka arī viedās funkcijas, kas sargās jūsu ārdurvis. Jums patiks attēla skaidrība, jaunas funkcijas un iespēja redzēt apmeklētājus uz krāsaina monitora. Turklāt EZVIZ lietotne ļauj saņemt brīdinājumus par aizdomīgām darbībām pie jūsu sliekšņa jūsu mobilajā ierīcē.

Price €153.37
More
In-Stock

Reference: CS-BC1C

Brand: EZVIZ

EZVIZ BC1C Wi-Fi videokamera ar akumulātoru un iebūvētu 32GB atmiņu

EZVIZ eLife 4MP BC1C kamera izceļas ar ilgstošu akumulatora darbības laiku un kristāldzidru 2K+ video kvalitāti. BC1C kamerai piemīt EZVIZ galvenās uzlabotās drošības tehnoloģijas: krāsains nakts režīms, divvirzienu audio, aktīvā aizsardzība un citas. Kameru ir vienkārši lietot un uzstādīt. Tās darbam nepieciešams tikai Wi-Fi savienojums, EZVIZ...

Price €198.74
More
In-Stock